De zon laat zich deze zomer weer volop zien en dat betekent smeren, smeren en nog eens smeren. Maar hoe krijg je kinderen zover dat ze zich goed insmeren? Hier thuis was dat altijd een strijd… tot ik de zonbeschermingsproducten van Lovea ontdekte.

Ik vertel je alles over de Lovea Kids Sun Protection Mousse SPF50+, de Lovea Sun Protection Stick Monoï SPF50 en de Lovea After Sun Tan Extender Monoï. Sinds deze producten in huis zijn, is insmeren hier ineens geen gedoe meer, maar iets waar de kinderen zelfs om vragen.
Lovea Kids Sun Protection Mousse SPF50+: hoge bescherming, luchtig en leuk

Zoek je een goede zonnebrand voor kinderen die niet plakt en lekker ruikt? Dan is deze mousse echt een aanrader.

De Lovea Kids Sun Protection Mousse SPF50+ biedt zeer hoge bescherming tegen uv A- en uv B-straling. De mousse is luchtig, smeert makkelijk uit en heeft een subtiele abrikozengeur. Mijn dochter Fay vond hem zo leuk dat ze zichzelf een keer van top tot teen had ingesmeerd. Iets te enthousiast, want ze plakte helemaal – maar ze was in ieder geval goed beschermd.

Wat deze mousse zo fijn maakt:
- Zeer hoge SPF50+ bescherming
- Luchtige textuur, makkelijk te verdelen
- Zomerse abrikozengeur
- Vegan, waterbestendig en zacht voor de gevoelige kinderhuid
- Geschikt voor lichaam en gezicht

Met deze zonnebrandmousse is smeren geen strijd meer, maar een leuk momentje op een zonnige dag. Lovea Kids Sun Protection Mousse SPF50+ kost: € 26,99
Lovea Sun Protection Stick Monoï SPF50: onmisbaar in je tas

Naast de mousse heb ik standaard de Lovea Zonnebrand Stick Monoï SPF50 in mijn tas zitten. Deze stick is ideaal voor gezicht en gevoelige zones zoals neus, oren en lippen.

Tijdens ons bezoek aan Disneyland kwam hij perfect van pas. Het was zonnig en in de wachtrijen verbrand je snel, maar met deze stick konden we onszelf en de kinderen makkelijk bijsmeren. Geen gedoe met flesjes of spuitbussen – gewoon uit de tas halen en smeren.
Wat deze stick zo handig maakt:
- SPF50 bescherming die direct werkt
- Verrijkt met Monoï de Tahiti, verzorgend en verzachtend
- Smeltende textuur, geen witte waas
- Compact en makkelijk mee te nemen
- Vegan, waterbestendig en reef-safe

Aankomend weekend gaat hij weer mee naar de Amsterdamse Zomer, want spuitflacons mogen daar niet mee, maar deze stick gelukkig wel. De Lovea Zonnebrand Stick Monoï SPF50 kost: € 20,99.
Lovea After Sun Tan Extender Monoï: verzorging na de zon

Na een zonnige dag is een goede aftersun onmisbaar. De Lovea After Sun Tan Extender Monoï hydrateert de huid intens en helpt je bruine kleur langer mooi te houden.

De geur is heerlijk zomers en de lichte formule trekt snel in. Geen plakkerig laagje, maar een zachte huid die na een dag zon net dat beetje extra verzorging krijgt.
Waarom ik deze aftersun zo fijn vind:
- Verzacht en hydrateert na het zonnen
- Helpt je bruine teint langer te behouden
- 99% ingrediënten van natuurlijke oorsprong
- Vegan en verpakking gemaakt van minstens 85% gerecycled plastic

Deze aftersun is echt de perfecte afsluiter van een zonnige dag. De Lovea After Sun Tan Extender Monoï kost: € 12,99.
Conclusie: smeren is geen gedoe meer
Met kinderen is insmeren vaak een strijd, maar met Lovea is dat verleden tijd. De luchtige mousse, de handige stick en de verzorgende aftersun maken zonbescherming makkelijk én leuk. Bovendien zijn alle producten vegan, waterbestendig en vriendelijk voor zowel de huid als het milieu.
Mijn tip: als je nog op zoek bent naar een goede zonnebrand voor kinderen of een praktische zonnebrandstick voor onderweg of op een festival, zet Lovea dan zeker bovenaan je lijstje.
Welke zonnebrandproducten gebruik jij deze zomer? Laat het weten in de reacties.
Samenvatting
Product: Lovea Kids Sun Protection Mousse SPF50+, Lovea Sun Protection Stick Monoï SPF50, Lovea After Sun Tan Extender Monoï
Merk: Lovea
Verkrijgbaar: o.a. via Lovea webshop en diverse (online) drogisterijen
Prijs:
- Kids Sun Protection Mousse SPF50+ – ca. € 16,99 (150 ml)
- Sun Protection Stick Monoï SPF50 – ca. € 9,99 (15 g)
- After Sun Tan Extender Monoï – ca. € 11,99 (200 ml)
Cijfer: 9 voor alledrie in totaal.
*Deze producten heb ik ontvangen voor een review.